Whatsapp Canlı Destek Butonu
Firmamız SULTAN GİYİM TURİZM GIDA VE HEDİYELİK EŞYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ, 1983 yılında Hüseyin BAYTAN tarafından kurulmuştur.

Firma olarak dekoratif lamba, mozaik lamba, mozaik cam imalatı ile toptan ve perakende satışı yapmaktayız. Kaliteli ürünlerimiz ve uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Ev, villa, iş yeri, mağaza, otel, kafeterya, restoran ve bahçelere uygulanan ürünlerimize zengin çeşitleriyle www.sultanotantiklamp.com adresimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz %100 Türk malı olup Selçuklu, Osmanlı ve Anadolu motiflerinden esinlenilerek, atölyelerimizde tamamı elde üretilmektedir. Ürünlerimiz metal aksamları, bakır, pirinç (bronz) ve demir sac sıvama olarak  üretilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı satışlarımız bulunmaktadır.

Firma olarak prensibimiz alınan siparişleri kaliteden ödün vermeden en kısa sürede teslim etmektir.mozaik lamba,otantik lamba,el yapımı lamba, türk lambaları, mozaik avizeler, mozaik aplikler ,mozaik sarkıt , mozaik masa lambaları , mozaik ayaklı lambalar , telkari lambalar , telkari avizeler , lazer kesim aydınlatmalar , dekoratif aydınlatmalar , osmanlı lambaları , üfleme camlar , avize imalatçıları , fenerler , lambader , avize , masa ambası , aplikler , sarkıt lambalar , Turkish mosaic lamp , Hand made lamp