Whatsapp Canlı Destek Butonu

Lambader nasıl temizlenir?

  • Lambader temizleme işlemine başlamadan önce mutlaka fişi prizden çekin. Bir müddet ampulün soğumasını bekledikten sonra ampülü yuvasından çıkarın. Ampulü nemli bir bezle nazikçe silin ve kurulayın.
  • Ampul yuvasını mutlaka kuru bir bezle temizleyin. Islak bezle silmek tehlikeye sebep olabilir.
  • Lambaderlerin bazılarında abajur başlığı bulunur. Başlığı malzemeyi göz önünde bulundurarak önce elektrikli süpürge ile ardından nemli bezle temizleyebilirsiniz.
  • Lambaderin ayaklarını nemli bezle silin. Ayaklar mobilyadan imal edilmişse ahşap cilası kullanabilirsiniz. Ya da sirkeli suyla silerek parlamalarını sağlayabilirsiniz.
  • Son olarak da kabloyu nemli bezle silip ardından kuru bezle kurulayın.

Lambaderi kullanmadan önce bir müddet bekleyip nemli kalan yerlerin tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra fişini prize takabilirsiniz.

 

mozaik lamba,otantik lamba,el yapımı lamba, türk lambaları, mozaik avizeler, mozaik aplikler ,mozaik sarkıt , mozaik masa lambaları , mozaik ayaklı lambalar , telkari lambalar , telkari avizeler , lazer kesim aydınlatmalar , dekoratif aydınlatmalar , osmanlı lambaları , üfleme camlar , avize imalatçıları , fenerler , lambader , avize , masa ambası , aplikler , sarkıt lambalar , Turkish mosaic lamp , Hand made lamp