Whatsapp Canlı Destek Butonu

AYAKLI MOZAİK LAMBADER

Bu dekoratif askılı set mozaik lambayı evinizi güzelleştirmek için sipariş edebilirsiniz.

1983 ’den bu yana şirketimiz, geleneksel tarzda iç mekan aydınlatma ürünleri imal ederek göz alıcı bir gelişim sergilemiştir. El sanatlarımızın uygulanmasıyla farklı tarzda üretilen ürünlerimizin aydınlatma sektörüne kattığı zenginliği görmenin kıvancını yaşıyoruz. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini dikkate alarak her geçen gün ürün grubunu genişletmektedir.

 

Ürünlerimiz %100 Türk malı olup Selçuklu, Osmanlı ve Anadolu motiflerinden esinlenilerek, atölyelerimizde tamamı elde üretilmektedir. Ürünlerimiz metal aksamları, bakır, pirinç (bronz) ve demir sac sıvama olarak iki ayrı kalitede üretilmektedir.

 

mozaik lamba,otantik lamba,el yapımı lamba, türk lambaları, mozaik avizeler, mozaik aplikler ,mozaik sarkıt , mozaik masa lambaları , mozaik ayaklı lambalar , telkari lambalar , telkari avizeler , lazer kesim aydınlatmalar , dekoratif aydınlatmalar , osmanlı lambaları , üfleme camlar , avize imalatçıları , fenerler , lambader , avize , masa ambası , aplikler , sarkıt lambalar , Turkish mosaic lamp , Hand made lamp