Whatsapp Canlı Destek Butonu

Turkish Mosaic Lamp

Şirketimiz, geleneksel tarzda iç mekan dekoratif aydınlatma ürünleri imal ederek göz alıcı bir gelişim sergilemiştir.
El sanatlarımızın uygulanmasıyla farklı tarzda üretilen ürünlerimizin aydınlatma sektörüne kattığı zenginliği görmenin kıvancını yaşıyoruz. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini dikkate alarak her geçen gün ürün grubunu genişletmektedir.

Faaliyletlerine toptan ve parekende satışlarıyla devam eden firmamızın ürünleri tamamen el yapımı olup Türk motiflerine bağlı kalarak geliştirdiği modelleri siz müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Firmamızın ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi en üst düzeyde olup profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerine en kısa zamanda cevap verebilmektedir. Firmamız ,yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, müşterilerimize "en iyi hizmet anlayışını ve rekabetçi fiyatlarıyla" zirvedeki haklı yerini yenilikleri ve kalitesiyle daha da ileri taşıyacaktır.

 

mozaik lamba,otantik lamba,el yapımı lamba, türk lambaları, mozaik avizeler, mozaik aplikler ,mozaik sarkıt , mozaik masa lambaları , mozaik ayaklı lambalar , telkari lambalar , telkari avizeler , lazer kesim aydınlatmalar , dekoratif aydınlatmalar , osmanlı lambaları , üfleme camlar , avize imalatçıları , fenerler , lambader , avize , masa ambası , aplikler , sarkıt lambalar , Turkish mosaic lamp , Hand made lamp